| ТЕХНИКАЛЫК МААЛЫМАТТАР | СПЕКТИФИКАЦИЯ |
| VR симулятору | 2 орундуу VR UFO машинасы |
| Оюнчу | 2 оюнчу |
| Кубат | 2,5 кВт |
| Чыңалуу | 220V / 50Hz/Чыңалуу өзгөрткүч |
| Отургуч | Жасалма булгаарыдан жасалган отургуч |
| VR көз айнектери | DPVR E3C (2.5K) |
| Экран | 32 дюймдук HD LED экран |
| Оюндар | 50+ даана |
| Өлчөмү | L2470*W1930*H2380мм |
| Салмак | 1393 кг |
| Атайын эффекттер | Шамал согуп жатат |
| Ойноо убактысы | 2-10 мүнөт (эркин орнотсо болот) |
| Товарлардын тизмеси | 2 × VR гарнитурасы 1 x 2 орундуу динамикалык платформа 1 x 32 дюймдук HD LED экран |
Эксклюзивдүү автордук укук оюндары
Бул продукт колдонмосу
1. Туристтик жайлардын, билим берүүчү контенттин же сиздеги башка VR контенттин VR тажрыйбасын көрсөтүү үчүн колдонулушу мүмкүн. Аны аянттарга, сейил бактарга, эс алуу залдарына, аэропортторго, клубдарга, музейлерге ж.б. жайгаштырса болот.
2. Илим, билим берүү, көргөзмөлөр, жарманкелер, дүкөндөрдүн ачылышы жана башка иш-чаралар.
3. Адамдардын агымын, көңүлүн, бизнес иш-чараларын тез арада тартуу үчүн керектүү нерселердин баары үчүн колдонулат, мисалы: оюн борбору, мага ишениңиз, эгер сизде VR машинасы болсо, ал көптөгөн кардарларды тартат жана башка оюн жабдууларын керектөөнү алып келет.
Чоо-жайы
Билдирүүңүздү бул жерге жазып, бизге жөнөтүңүз






















