ПРОДУКЦИЯНЫН КӨРСӨТМӨСҮ
VR 360 отургучу деген эмне?
Эң жаңы 2 орундуу VR 360 отургучу - VART тарабынан иштелип чыккан эң акыркы VR симулятору. 2 орундуу 360 VR отургучу жогорку сапаттагы графика, иммерсивдүү айлана-чөйрөнүн үнү жана колдонуучунун кыймылын так көзөмөлдөгөн кыймыл сенсорлорун камтыган өнүккөн VR технологиясы менен жабдылган. Отургучтун дизайны колдонуучуларга 360 градустук көрүү талаасынан ырахат алууга мүмкүндүк берет, бул аларга виртуалдык реалдуулук чөйрөсүнө толугу менен сүңгүп кирүүгө мүмкүндүк берет.
360 градустук VR отургучунун артыкчылыктары
1. 360° айлануу жана атуу. Экстремалдык спорт тажрыйбасы 360º VR айлануу. Буралма түзүлүшү менен. Ал 360 градуска айланып, 45 градуска желбирөө кыймылдын чоңураак эркиндигин камсыз кылып, сизге чыныгы VR тажрыйбасын тартуулайт.
2. Эксклюзивдүү автордук укук оюндары. Роликтердеги, космостук атуу оюндарындагы жана башка виртуалдык реалдуулук оюндарындагы кызыктуу жана чыныгы сезимдер.
3. Чыныгы сезимди берүү үчүн шамалдын атайын эффекттери менен келиңиз.
4. Адамдарды өзүнө тарткан, жагымдуу көрүнүш.
5. Бир баскычтуу иштөө, жөнөкөй жана тез. Токтотуу баскычы менен оюнчулар үчүн көбүрөөк ыңгайлуулук.
6. Коопсуздукту коргоо. Баш коргоочу конструкция жана коопсуздук куру, коопсуздук кепилдиги.
7. Видеону синхрондоштуруу үчүн 32 дюймдук HD LED экран.
Кесипкөй 1080p VR оюндары
| ТЕХНИКАЛЫК МААЛЫМАТТАР | СПЕКТИФИКАЦИЯ |
| VR симулятору | 360 VR отургучу |
| Оюнчу | 2 оюнчу |
| Кубат | 4.0 кВт |
| Чыңалуу | 220V/50Hz/ Чыңалуу өзгөрткүчү |
| Отургуч | Жасалма булгаарыдан жасалган отургуч |
| VR көз айнектери | DPVR E3C (2.5K) |
| Экран | 32 дюймдук HD LED экран |
| Оюндар | 22 даана, анын ичинде роликтер жана атуу оюндары |
| Өлчөмү | L2396 * W2438 * H2596 мм |
| Салмак | 800 кг |
| Атайын эффекттер | Шамал согуп жатат |
| Өзгөчөлүк | Атуу + 360° айлануу |
| Товарлардын тизмеси | 1 × VR гарнитурасы 1 × VR 360 отургучу (телевизор менен) |
Эксклюзивдүү автордук укук оюндары
Бул продукт колдонмосу
1. Туристтик жайлардын, билим берүүчү контенттин же сиздеги башка VR контенттин VR тажрыйбасын көрсөтүү үчүн колдонулушу мүмкүн. Аны аянттарга, сейил бактарга, эс алуу залдарына, аэропортторго, клубдарга, музейлерге ж.б. жайгаштырса болот.
2. Илим, билим берүү, көргөзмөлөр, жарманкелер, дүкөндөрдүн ачылышы жана башка иш-чаралар.
3. Адамдардын агымын, көңүлүн, бизнес иш-чараларын тез арада тартуу үчүн керектүү нерселердин баары үчүн колдонулат, мисалы: оюн борбору, мага ишениңиз, эгер сизде VR машинасы болсо, ал көптөгөн кардарларды тартат жана башка оюн жабдууларын керектөөнү алып келет.
ТАЖРЫЙБА
ФАБРИКА
ТАҢГАКТОО ЖАНА ЖЕТКИРҮҮ
БИЗ МЕНЕН БАЙЛАНЫШЫҢЫЗ











