ПРОДУКЦИЯНЫН КӨРСӨТМӨСҮ
4 орундуу VR Fantasy Ride унаасынын артыкчылыктары
1. Эксклюзивдүү VR оюндары жана тасмалары.
2. Жогорку сапаттагы тасмалар сизге футуристтик дүйнөгө кадам таштагандай эле таасирдүү тажрыйбага сүңгүп кирүүгө мүмкүндүк берет.
3. Ар кандай жайлар үчүн ар тараптуулугу, инвесторлор үчүн жагымдуулугу.
5. Жогорку кирешелүү ROI, бул сиздин VR тематикалык паркыңыз үчүн эң жакшы тандоо.
6. Алты укмуштуудай атайын эффект менен ультра жогорку сапаттагы тасмаларды көрүңүз: жылуулук, шамал, суу чачыраткыч, абанын жарылышы, жыт жана кыймыл. Бул өзгөчөлүктөр сизди толугу менен чөмүлтүп, өзүңүздү чыныгы футуристтик дүйнөдө жүргөндөй сездирет!
7. Ыңгайлуу борбордук башкаруу системасы
| ТЕХНИКАЛЫК МААЛЫМАТТАР | СПЕКТИФИКАЦИЯ |
| VR симулятору | 4 оюнчу VR Фэнтези минүү |
| Оюнчу | 4 оюнчу |
| Кубат | 9 кВт, 220 В/50 Гц |
| Чыңалуу | 220V / Чыңалуу өзгөрткүчү |
| VR көз айнектери | Pico NEO3 Pro |
| Оюндар | 9+ даана оюндар жана кинолор |
| Ойноо убактысы | 2-10 мүнөт |
| Өлчөмү | Узундугу 2.8*Ж 5.83*Б 2.7м |
| Салмак | 1550 кг |
| Товарлардын тизмеси | 4 x VR гарнитуралары 4 x VR отургучтар 4 x VR минүү |
Массалык оюн/кино мазмуну
Бул продукт колдонмосу?
Аны көптөгөн жабык оюн аянтчаларында, мисалы, тематикалык паркта, оюн борборунда, машыгуу базасында, соода борборлорунда ж.б. колдонсо болот.
ФАБРИКА
ТАҢГАКТОО ЖАНА ЖЕТКИРҮҮ
БИЗ МЕНЕН БАЙЛАНЫШЫҢЫЗ



















