| ТЕХНИКАЛЫК МААЛЫМАТТАР | СПЕКТИФИКАЦИЯ |
| VR симулятору | 9 орундуу VR космос кемеси |
| Оюнчу | 9 оюнчу |
| Кубат | Ар бир катар отургучтар үчүн 2,2 кВт |
| Чыңалуу | 220V / 50Hz/Чыңалуу өзгөрткүч |
| Отургуч | Жасалма булгаарыдан жасалган отургуч |
| VR оюндары | 130+ даана |
| Өлчөмү | Узундугу 623*Тыныгдыгы 326*Бийиктиги 182см |
| Салмак | Ар бир катардагы отургучтардын салмагы 800 кг |
| Ойноо убактысы | 2-10 мүнөт (эркин орнотсо болот) |
Продукциянын чоо-жайы
Бышык булгаары отургуч ыңгайлуулукту, оңой тазалоону жана техникалык тейлөөнү камсыз кылат.
Ажыратылуучу коопсуздук куру менен 360 градустук коргоо.
Көбүрөөк маалымат
Билдирүүңүздү бул жерге жазып, бизге жөнөтүңүз













