ПРОДУКЦИЯНЫН КӨРСӨТМӨСҮ
4 орундуу VR симулятору деген эмне?
4 орундуу VR симулятору - бул виртуалдык реалдуулук технологиясы менен жабдылган жаңы жогорку технологиялуу шедевр көңүл ачуу продуктусу. Бул MAX виртуалдык реалдуулук тасмалары жана оюндары менен көз жоосун алган Starship VR отургучу! Үй-бүлөңүз же досторуңуз менен космосто учуу тажрыйбаңызды жаратуу үчүн эргономикалык дизайнды колдонуңуз. 3DOF эркин кыймылдуу электр платформасы жана атайын эффекттер менен сизди виртуалдык реалдуулук дүйнөсүндө реалдуураак жана сонун сездирет!
4 орундуу VR симуляторунун артыкчылыктары
1. Кооз жана салкын көрүнүш. LED жарыгы менен айлануучу пропеллер. Космос кемесиндеги отургучтардай эле.
2. VR оюндары жана тасмалары үчүн эксклюзивдүү автордук укук.
3. 4 түрдүү атайын эффекттер менен: артка түртүү, буттун кытыгылашы, чайкалуу, титирөө.
4. 3Dof кыймыл платформасы.
5. Синхрондоштурулган экран. Сиз бир эле учурда ойноп жатканда экранда оюндун байланышы көрсөтүлөт.
| ТЕХНИКАЛЫК МААЛЫМАТТАР | СПЕКТИФИКАЦИЯ |
| VR симулятору | 4 орундуу VR симулятору |
| Оюнчу | 4 оюнчу |
| Кубат | 3 кВт |
| Чыңалуу | 220V / Чыңалуу өзгөрткүчү |
| Отургуч | Жасалма булгаарыдан жасалган отургуч |
| VR көз айнектери | DPVR E3C (2.5K) |
| Экран | 32 дюймдук HD экран |
| Оюндар | 141 даана (7 атуу оюндарын камтыйт) |
| Ойноо убактысы | 2-10 мүнөт |
| Өлчөмү | Узундугу 3.83*Жайлыгы 2.17*Бийлиги 2.85м |
| Салмак | 500 кг |
| Атайын эффекттер | Вибрация, чайкалуу, бутту шыпыруу, артты түртүү, атуу |
| Товарлардын тизмеси | 4 x VR гарнитуралары 1 x 32 дюймдук HD экран 1 x 4 орундуу динамикалык платформа |
Массалык оюн/кино мазмуну
ТАЖРЫЙБА
Биз жөнүндө
Guangzhou Longcheng Electronic Co., Ltd компаниясы 12 жылдан бери виртуалдык реалдуулук технологияларын изилдөө, иштеп чыгуу, өндүрүү, сатуу жана тейлөө менен алектенген VR симуляторун өндүрүүчү болуп саналат. Биздин брендибиз - "VART". VART өз алдынча иштеп чыккан ар кандай VR оюн машиналары, анын ичинде VR 360 учуу симулятору, Starship VR мотоцикли, VR жумуртка кинотеатры долбоору, эки орундуу 9D VR отургучу, 4 орундуу VR отургучу, 6 орундуу VR кыймыл кинотеатры, VR учуу симулятору, VR аркада бөлмөсү, VR кабинасы, VR турган платформа, VR жарыш унаасы, VR лыжа тебүү симулятору, балдар үчүн VR минүү, VR суу астында жүрүүчү кеме ж.б.
Бизде дүйнөдө TOP3 Advanced 3DOF жана 6DOF кыймыл платформасы бар. Ошол эле учурда, CE, RoHS, SGS, SASO жана патенттерден өттү. Биздин "VART" бренди Европада, Түндүк Америкада, Түштүк Америкада, Океанияда, Жакынкы Чыгышта ж.б. жакшы сатылууда.
VART сизге EARN MONEY бирдиктүү VR тематикалык парк бизнесин ачууга жардам берет.
ФАБРИКА
ТАҢГАКТОО ЖАНА ЖЕТКИРҮҮ
БИЗ МЕНЕН БАЙЛАНЫШЫҢЫЗ









