ПРОДУКЦИЯНЫН КӨРСӨТМӨСҮ
VR 9D отургучу деген эмне?
3Dof кыймыл платформасына негизделген, вибрациялуу отургучтары, артка түртүүчү жана буттарды серпүүчү. VR 9D отургучу 360 градустук тасмаларды көрсөтүү үчүн VR көз айнегин колдонот. Ал кыймылдуу отургучтар менен туташып, сизге таптакыр башкача жана чыныгы тажрыйба тартуулайт. Көз айнек менен көргөн тасмаларыңызда бутага башыңыз менен мээлеп, отургучтардын астыңкы бөлүгүн басып атсаңыз болот. Бизде сизге ар кандай тажрыйбаны көрсөткөн ар кандай тасмалар бар.
9D VR отургучунун артыкчылыктары
1. Патенттелген жагымдуу сырткы дизайны менен жарык чачыңыз.
2. Эргономикалык булгаары отургуч.
3. Өздүк программалык камсыздоо менен.
4. 3Dof кыймыл платформасы.
5. VR тасмалары жана оюндары көп.
6. Бутту шыпыруу, чайкап салуу, атуу, титирөө, артка түртүү атайын эффект функциясы менен.
7. Жетилген технология, кесипкөй өзүбүздүн өндүрүшүбүз түздөн-түз.
8. Тез жана кесипкөй тейлөө тобу.
9. Көптөгөн ийгиликтүү долбоорлору бар.
| ТЕХНИКАЛЫК МААЛЫМАТТАР | СПЕКТИФИКАЦИЯ |
| Продукциянын аталышы | 9D VR отургучу |
| Оюнчу | 2 оюнчу |
| Кубат | 2,5 кВт |
| Чыңалуу | 220V / Чыңалуу өзгөрткүчү |
| Отургуч | Жасалма булгаарыдан жасалган отургуч |
| VR көз айнектери | DPVR E3C (2.5K) |
| Экран | 42 дюймдук HD сенсордук экран |
| Оюндар | 141 даана VR оюндары жана VR тасмалары |
| Өлчөмү | Узундугу 2.20*Жайлыгы 1.13*Б2.10м |
| Салмак | 400 кг |
| Атайын эффекттер | Вибрация, чайкалуу, бутту шыпыруу, артты түртүү, атуу |
| Товарлардын тизмеси | 2 x VR гарнитуралары 1 x 42 дюймдук HD сенсордук экранды башкаруу панели 1 x 2 орундуу динамикалык платформа |
Массалык оюн/кино мазмуну
ТАЖРЫЙБА
Биз жөнүндө
VART VR - виртуалдык реалдуулук сыяктуу алдыңкы илим менен технологияны иштеп чыгууга жана колдонууга багытталган жогорку технологиялуу компания. Учурда компания продукцияны иштеп чыгууну, контентти ыңгайлаштыруу, дизайнды пландаштыруу жана кардарларды иштетүү боюнча окутууну бириктирген комплекстүү ишканага айланды, кардарларга бирдиктүү чечимди сунуштайт. VART VR кардарлар үчүн кирешелүүлүктү түзүүгө жана кардарларыбыз үчүн эң мыкты өнөктөш болууга умтулат. Учурда биздин продукциялар АКШ, Сауд Арабиясы, Япония, Италия, Улуу Британия сыяктуу ондогон өлкөлөргө жана аймактарга экспорттолууда.
ФАБРИКА
ТАҢГАКТОО ЖАНА ЖЕТКИРҮҮ
БИЗ МЕНЕН БАЙЛАНЫШЫҢЫЗ














